! Svěřte své vlasy do odborné péče také v Ostravě !
V průběhu května pro vás otevřeme další pobočku kliniky Clinical Hair&Health, která nabízí profesionální trichologické vyšetření a další služby spojené s péčí o vlasy a zdravým životním stylem.

Domů > O robotické transplantaci > Pro koho je transplantace vhodná
Pro koho je transplantace vhodná

Pro koho je transplantace vhodná

Věková omezení

Robotická transplantace se u mužů provádí častěji až po dosažení 35 let. Transplantaci je samozřejmě možné podstoupit i dříve, nicméně může docházet k dalšímu ustupování vlasové linie. V takovém případě je možné zákrok po několika letech podstoupit znovu. Zda je pro vás transplantace vhodná určí náš lékař na konzultaci.

Jaké problémy transplantace řeší?

Transplantace řeší různé typy ztráty vlasů – kouty, ustupující čelo, kolečko na temeni, řídnutí vlasů. Jde tedy o návrat vlasů do oblastí hlavy, kde již nerostou.

S ostatními problémy jako jsou lupy, mastné vlasy, svědění pokožky hlavy apod. vám pomůžeme na naší trichologické klinice, kde vám odborníci na zdravé vlasy pomohou s jakýmkoli trichologickým problémem.

Transplantace je vhodná i pro ženy, u nichž se ale zkoumá více faktorů. U žen transplantace probíhá odlišným způsobem, vlasy se sází ručně a pro ženy je velkou výhodou, že kvůli zákroku není potřeba ostatní vlasy stříhat.

ClinicalHair

Kontakty

Pooperační péče: +420 771 227 971
Praha:+420 774 177 173
Plzeň:+420 720 381 168
Brno:+420 770 119 148
Pardubice:+420 727 944 805
transplantace@clinicalhair.cz

Clinicalhair

Clinicalhair.cz – E-shop s vlasovou kosmetikou
Tricho.cz – Odborníci na problémy s vlasy
FACEBOOK – Facebook Clinical Hair
INSTAGRAM – Instagram Clinical Hair
Všechna práva vyhrazena © Clinical s.r.o.