! Svěřte své vlasy do odborné péče také v Ostravě !
V průběhu května pro vás otevřeme další pobočku kliniky Clinical Hair&Health, která nabízí profesionální trichologické vyšetření a další služby spojené s péčí o vlasy a zdravým životním stylem.

Domů > O robotické transplantaci > O přístroji Neograft 2.0
O přístroji Neograft 2.0

O přístroji Neograft 2.0

NeoGraft 2.0 je lékařský estetický přístroj, který umožňuje extrahovat jednotlivé vlasové folikuly přímo z pokožky hlavy v jejich přirozeně se vyskytujících skupinách, aniž by bylo nutné chirurgicky odstranit celý pruh pokožky hlavy. Proto se zákrok obejde bez viditelných jizev a doba rekonvalescence je zkrácena na minimum.

Místo skalpelu využívá NeoGraft pokročilou technologii. Extrakční násadec probodne tkáň těsně nad cibulku štěpu. Po vyjmutí bodce systém mírným sáním extrahuje štěp do násadce, přes který prochází do nádoby na sběr štěpů.  Poté NeoGraft tlakem vzduchu implantuje štěpy na místo určení. Výsledkem transplantace je přirozeně vypadající vlasová linie bez viditelných jizev. Procedura je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

1. Konzultace a trichologické vyšetření

Při prvním sezení budete podrobně seznámeni s metodickými postupy, dostanete informační materiály a budou vám zodpovězeny veškeré dotazy. Trichologické vyšetření odhalí, zda bude před zákrokem potřeba vyléčit vlasovou pokožku.

2. Přesná vizualizace výsledku

Během konzultace spolu s konzultantkou nastavíte, jak bude finální výsledek transplantace vypadat. K dispozici máme objemnou databázi modelů.

3. Předoperační vyšetření

Pro hladký průběh a jistotu, že vše proběhne v pořádku, je nutné ověřit váš zdravotní stav a ujistit se, že nic nebrání podstoupení zákroku.

4. Transplantace

Transplantace je rozdělena na dvě části – samotný odběr štěpů z dárcovské oblasti a následné usazování do předem určené oblasti podle modelu.

Vybrané folikuly lékař pomocí systému NeoGraft 2.0 šetrně odebere a následně tlakem vzduchu nasází do cílové oblasti na hlavě klienta. Odběrová místa jsou zcela nepatrná a rovnoměrně rozprostřená, proto není zákrok detekovatelný.

5. Kontrola druhý den po transplantaci

Po zákroku jdete domů v doprovodu druhé osoby, není třeba zůstávat v hospitalizaci. Druhý den se u nás zastavíte na kontrolu.

6. Pravidelné kontroly v průběhu roku

Kontroly jsou po zákroku pravidelné – po třech, šesti a dvanácti měsících, kdy je zjišťována kvalita transplantovaných vlasů, jejich stav a stav vlasové pokožky. Dále spolu konzultujeme pocit ze zákroku a pořizujeme fotodokumentaci, kde může klient dobře pozorovat výsledky.

ClinicalHair

Kontakty

Pooperační péče: +420 771 227 971
Praha:+420 774 177 173
Plzeň:+420 720 381 168
Brno:+420 770 119 148
Pardubice:+420 727 944 805
transplantace@clinicalhair.cz

Clinicalhair

Clinicalhair.cz – E-shop s vlasovou kosmetikou
Tricho.cz – Odborníci na problémy s vlasy
FACEBOOK – Facebook Clinical Hair
INSTAGRAM – Instagram Clinical Hair
Všechna práva vyhrazena © Clinical s.r.o.