Domů > Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

 • Kam mohu jít na vstupní vyšetření?

  Objednat na vstupní vyšetření se můžete v Praze a v Brně.

  Pobočka Brno

  CLINICAL HAIR&HEALTH Trichologická poradna
  Poliklinika Horníkova 34
  628 00, Brno

  brno@clinicalhair.cz
  +770 119 148

  Pobočka Praha
  Vlasové centrum a klinika zdraví

  Na Pěšinách 42
  182 00, Praha 8

  transplantace@clinicalhair.cz
  +420 774 177 173

 • Je robotická metoda bolestivá?

  Roboticky asistovaný zákrok se provádí ambulantně a vyžaduje pouze lokální anestezii. Pacienti tedy necítí prakticky žádnou bolest. Citlivější osoby mohou po zákroku pociťovat menší nepohodlí, případně mírný otok, symptomy odezní během jednoho až tří dnů.

 • Jak budou vypadat mé vlasy po transplantaci?

  Výsledkem roboticky asistované transplantace je velmi přirozený vzhled vlasů. Po zákroku můžete bez obav zvolit délku i typ účesu, který vám bude vyhovovat.

 • Jsou výsledky robotické transplantace trvalé?

  Ano. Při této metodě používáme k transplantaci vaše vlastní trvale rostoucí vlasy. Nejčastěji se odebírají ze zadní části hlavy a následně jsou přeneseny na místo s řídnoucím výskytem vlasů. Protože tento typ vlasů nepodléhá vlivům způsobujícím mužské plešatění, transplantované vlasy vydrží celý život.

 • Jak dlouhá je doba hojení a rekonvalescence?

  U roboticky asistované transplantace je doba rekonvalescence kratší než u většiny kosmetických chirurgických zákroků. Procedura nevyžaduje žádné chirurgické řezy nebo stehy, proto je doba hojení krátká a obvykle se můžete vrátit zpět k běžným aktivitám během několika dní.

 • Kdy mi po zákroku začnou růst nové vlasy?

  Transplantované vlasy rostou přirozeně ve fázích. Nové vlasy jsou vidět asi tři měsíce po zákroku a v průběhu roku dále porostou. Během přibližně šesti měsíců zpozorujete znatelné zlepšení a po roce uvidíte konečné výsledky.

 • Měl bych si před zákrokem ostříhat vlasy?

  Záleží na tom, jaký typ zákroku plánujete podstoupit. Pro systém ARTAS je nutné vlasy ostříhat, aby přesně lokalizoval, vyhledal a odebral zdravé vlasové folikuly. Před vlastním zákrokem délku vašich vlasů přizpůsobíme dle potřeby. Pro metodu Neograft 2.0 zkrácení vlasů není zapotřebí.

 • Bude vidět, že jsem podstoupil transplantaci vlasů?

  Tato procedura minimalizuje zjizvení, takže je téměř okem nerozeznatelné. Vaše nové vlasy rostou postupně, což snižuje pravděpodobnost, že si lidé všimnou podstoupeného zákroku. Vaši přátelé a rodina si všimnou, že vypadáte lépe, výsledky transplantace vlasů jsou jemné a přirozené.

 • Budou v oblasti odběru viditelné jizvy?

  Jelikož se při robotické metodě odebírají vlasy selektivně, zjizvení v dárcovské oblasti je absolutně minimální. Vlasy můžete nosit, jak jste zvyklí –  v moderním krátkém stylu, nebo delší. Jizvy mít nebudete.

 • Jak dlouhou dobu trvá vlastní zákrok?

  Celá procedura obvykle trvá čtyři až osm hodin, podle určení lékaře a objemu transplantovaných vlasů. Během zákroku pohodlně sedíte a lékař s personálem vám poskytnou maximální péči, abyste se cítili komfortně v průběhu celého procesu.

 • Kolik stojí transplantace vlasů?

  Cena zákroku začíná na 49 000 Kč a odvíjí se od počtu transplantovaných štěpů. Konzultace včetně zpracování 3D modelu stojí 500 Kč.

ClinicalHair

Kontakty

Praha:+420 774 177 173
Plzeň:+420 774 177 173
Brno:+420 770 119 148
transplantace@clinicalhair.cz

Clinicalhair

Clinicalhair.cz – E-shop s vlasovou kosmetikou
Tricho.cz – Odborníci na problémy s vlasy
FACEBOOK – Facebook Clinical Hair
INSTAGRAM – Instagram Clinical Hair
Všechna práva vyhrazena © Clinical s.r.o.